Господарський суд Львівської області повернув сільраді 11,4 га

11:10 14 червня 2017 р.

У прокуратурі Львівської області розповіли про те, як вона відстояла в суді повернення до земельного фонду Яворівського району земельної ділянки загальною площею майже 11,4 гектара.

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 14 червня: «Розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації від 11 квітня 2006 року суб’єкту господарювання надано в оренду земельну ділянку площею майже 11,4 га (в тому числі забудовані землі 0,7 га, ставки (під водою) 2,8 га, лісонасадження 3,6 га, інші 4,2 га) за рахунок земель, які перебувають в запасі Лозинської сільської ради, для обслуговування будівель і споруд бази відпочинку терміном на 20 років. На підставі вказаного розпорядження між Яворівською районною державною адміністрацією та цим приватним підприємством 21 червня 2006 року укладено договір оренди земельної ділянки».

«Однак, як встановлено прокуратурою, вищенаведений договір суперечить вимогам ст.13 Закону України «Про оцінку земель» (в редакції чинній на час укладення спірного договору), в якій зазначено, що для визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок є обов'язковим. Разом з тим, під час укладення зазначеного договору оренди землі нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проводилась. Крім цього, в договорі не вказано на підставі чого визначалась орендна плата за земельну ділянку», – поінформували також у прокуратурі Львівської області.

«З урахуванням викладеного, прокуратура звернулась в Господарський суд Львівської області із позовною заявою до суб’єкта господарювання з вимогою визнати недійсним вказаний договір оренди земельної ділянки, укладений всупереч вимогам Закону.

Завдяки активній позицій прокуратури Львівської області в суді, 13 червня 2017 року зазначений позов задоволено в повному обсязі. Відтак, земельну ділянку площею майже 11,4 га буде повернуто до земельного фонду Лозинської сільської ради Яворівського району», – повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:16 25 вересня 2020 р.

На Львівщині знайшли тіло злочинця, який важко поранив 51-річну жінку

У Стебнику чоловік намагався вбити матір своєї дівчини, а згодов вчинив самогубство.Жінку госпіталізовано з вогнепальним пораненням голови - медики роблять усе можливе, аби врятувати їй життя.

Рубрика: Закон

10:37 25 вересня 2020 р.

Голова Брюховичів продав військове містечко за долари. СБУ проводить 20 обшуків (відео)

Служби безпеки України викрила седищного голову Брюховичів, який організував схему відчуження земляних ділянок, що перебувають у власності Міноборони на Львівщині.

Рубрика: Закон

22:37 24 вересня 2020 р.

У ФРН масштабна спецоперація через нелегальних працівників з України

Одразу в кількох федеральних землях співробітники федеральної поліції Німеччини проводять низку рейдів через виявлення значного числа фальшивих документів Євросоюзу в працівників, зокрема, з України.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу