Господарський суд Львівської області повернув сільраді 11,4 га

11:10 14 червня 2017 р.

У прокуратурі Львівської області розповіли про те, як вона відстояла в суді повернення до земельного фонду Яворівського району земельної ділянки загальною площею майже 11,4 гектара.

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 14 червня: «Розпорядженням голови Яворівської районної державної адміністрації від 11 квітня 2006 року суб’єкту господарювання надано в оренду земельну ділянку площею майже 11,4 га (в тому числі забудовані землі 0,7 га, ставки (під водою) 2,8 га, лісонасадження 3,6 га, інші 4,2 га) за рахунок земель, які перебувають в запасі Лозинської сільської ради, для обслуговування будівель і споруд бази відпочинку терміном на 20 років. На підставі вказаного розпорядження між Яворівською районною державною адміністрацією та цим приватним підприємством 21 червня 2006 року укладено договір оренди земельної ділянки».

«Однак, як встановлено прокуратурою, вищенаведений договір суперечить вимогам ст.13 Закону України «Про оцінку земель» (в редакції чинній на час укладення спірного договору), в якій зазначено, що для визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок є обов'язковим. Разом з тим, під час укладення зазначеного договору оренди землі нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проводилась. Крім цього, в договорі не вказано на підставі чого визначалась орендна плата за земельну ділянку», – поінформували також у прокуратурі Львівської області.

«З урахуванням викладеного, прокуратура звернулась в Господарський суд Львівської області із позовною заявою до суб’єкта господарювання з вимогою визнати недійсним вказаний договір оренди земельної ділянки, укладений всупереч вимогам Закону.

Завдяки активній позицій прокуратури Львівської області в суді, 13 червня 2017 року зазначений позов задоволено в повному обсязі. Відтак, земельну ділянку площею майже 11,4 га буде повернуто до земельного фонду Лозинської сільської ради Яворівського району», – повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу