Господарський суд Львівської області повернув державі чотири гектари землі

13:15 23 серпня 2017 р.

Яворівська районна адміністрація вийшла за межі своїх повноважень.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 23 серпня, що Господарський суд Львівської області визнав обґрунтованими задовільнив її позов про визнання недійсним договір між Яворівською районною адміністрацією та приватним підприємцем про оренду земельної ділянки на території Бірківської сільської ради, площею чотири гектари й зайняту ставом для риборозведення. Однією із підстав звернення до суду стало те, що районна адміністрація вийшла за межі своїх повноважень та розпорядилася землями державної власності, таким чином порушила вимоги статті 122 закону України про повноваження органів виконавчої влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування. Відтак, до земель державної власності в особі Львівської обласної державної адміністрації буде повернуто чотири земель водного фонду.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу