Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

14:29 13 липня 2020 р.

Фото до новини

Жителі 11 гірських сіл утретє вийшли на протестну акцію у селі Стрілки.

"3 тижні тому ми призупинили акцію, оскільки влада публічно пообіцяла за три тижні відремонтувати 4 км 250 метрів та виділити кошти на решту 13 км. Дорога Мшанець-Стрілки. За цей час обіцянок не виконали. Тому ми продовжуємо протест. Наскільки довго - залежить від влади" - кажуть горяни. Про це інформує ФБ.

28 травня цього року ЛОДА інформувала: "Станом на сьогодні триває виготовлення проєктно -кошторисної документації на ремонт ділянки протяжністю майже 13 кілометрів автомобільної дороги місцевого значення Мшанець–Стрілки. Про це повідомив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

“На сьогодні ми розробляємо проєктно-кошторисну документацію для капітального ремонту ділянки цієї дороги. Договір на виготовлення ПКД був укладений у грудні минулого року. Кошти на оплату проєктно-кошторисної документації у 2020 році ми передбачили в статті витрат Державного дорожнього фонду, тобто фінансове забезпечення є в повній мірі. На сьогодні по проєктних роботах проведені геологічні, геодезичні дослідження. Проєкт є на погодженні в поліції в частині організації дорожнього руху”, - наголосив Орест Шуліковський.

За його словами, орієнтовна вартість цієї ділянки дороги за проєктом становитиме близько 270-300 млн гривень.

“Як тільки отримаємо проєктно-кошторисну документацію, то далі будемо шукати фінансовий ресурс для того, щоб зреалізувати цей проєкт. Окрім того, розглядатимемо можливість винайдення додаткового фінансування для ліквідації проблемних ділянок на цій дорозі”, - додав Орест Шуліковський.

На Львівщині перекрили дорогу «Стрілки-Мшанець» з вимогою, щоб її відремонтували, повідомляв "Щоденний Львів" ще 30 вересня 2019 року.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів