Голова Львівської ОДА доручив правоохоронцям розслідувати факти рейдерства

13:32 7 вересня 2015 р.


Фото: informator.su

Олег Синютка наголосив у понеділок: «Усі повинні нарешті запам’ятати, що руками влади ніхто майно переписувати та перереєстровувати не буде».

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка доручив сьогодні, 7 вересня, правоохоронним органам звернути особливу увагу на факти рейдерського захоплення майна, які зафіксовано на території Львівської області. За словами керівника області, за останній час надійшла інформація про три спроби рейдерства на Львівщині.

Звертаючись до начальника Львівського обласного управління МВС Дмитра Загарії та прокурора Львівської області Романа Федика, які були присутні на нараді Олег Синютка сказав: «Ви повинні дати чіткий сигнал суспільству про те, що спроби рейдерства на території нашого краю будуть різко зупинятися. А усі бажаючі у незаконний спосіб перерозподілити власність мусять нарешті усвідомити, що ми стоятимемо виключно на стороні закону».

Крім того, Олег Синютка наголосив на тому, що були спроби переписати майно за допомогою працівників державної реєстраційної служби. «Усі повинні нарешті запам’ятати, що руками влади ніхто майно переписувати та перереєстровувати не буде», – підсумував голова ОДА.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу