Голова Львівської облдержадміністрації доручив перевірити факт отримання хабара посадовцем ЛОДА

16:00 15 липня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Олег Синютка призначив службове розслідування стосовно можливих порушень, допущених під час оголошення конкурсів на обласних автобусних маршрутах загального користування Стрийського та Сколівського напрямків.

У відповідь на звинувачення перевізників в отриманні хабара посадовцями Львівської облдержадміністрації, її голова Олег Синютка попросив написати офіційну заяву про вчинення злочину. Водночас, він скерув клопотання до правоохоронних органів про перевірку факту одержання хабара чиновниками ОДА.

Такий результат сьогоднішньої зустрічі голови ОДА із представниками перевізника ПП «Транс-Спорт», а також місцевих рад Сколівського району. Присутні висловили своє незадоволення роботою окремих структурних підрозділів ОДА, звинувативши в непрозорості рішень обласного конкурсного комітету.

Вислухавши прохання людей, очільник Львівщини доручив перенести засідання обласного конкурсного комітету, яке мало відбутись сьогодні, для вивчення додаткових обставин. Він також зазначив: «Особливу увагу буде зосереджено на маршрутах у Сколівському напрямку. Ми домовились, що конкурс перенесуть для вивчення додаткових обставин. Враховуючи докази перевізників, я призначив службове розслідування, яке покаже фаховість та компетентність посадових осіб».

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу