Гектар лісу Стрийського лісгоспу прокуратура повертає державі

17:39 23 березня 2017 р.

  • 0

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом незаконного вилучення земельних ділянок лісового фонду з ДП «Стрийський лісгосп».

Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура Львівської області зареєструвала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2, ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) за фактом незаконного вилучення з користування ДП «Стрийський лісгосп» частини земельних ділянок з наявними на них лісовими насадженнями.

Ці земельні ділянки, орієнтовною площею 0,9 га та вартістю понад 300 тис грн, були вилучені з численними порушеннями вимог чинного законодавства для подальшого передання в користування суб’єктам господарювання для розміщення на них будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.Внаслідок таких дій завдано тяжких наслідків інтересам держави.

Проводиться досудове розслідування, а також триває збір документів для подвння позовів про повернення у власність держави цих земельних ділянок лісового фонду.


dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:06 25 травня 2020 р.

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення у справі підозрюваного в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – 5 років позбавлення волі з 3-річним іспитовим терміном.

Рубрика: Закон

17:38 25 травня 2020 р.

На ПП "Краківець" вилучили "Опель"

Авто з невідповідністю номера кузова та підроблений міжнародний страховий сертифікат виявили прикордонники Мостиського загону.

Рубрика: Закон