Франківський відділ поліції у Львові розшукує грабіжника

13:20 3 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

Усіх, кому що-небудь відомо про місце перебування розшукуваного, просять терміново повідомити правоохоронцям.

Франківський відділ поліції у Львові розшукує Романа Володимировича Процайла, який народився 3 вересня 1978 року, був зареєстрований у квартирі №21 будинку №47 на вулиці Лінкольна у Львові й скоїв злочин, передбачений частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Всіх, кому що-небудь відомо про місце перебування розшукуваного злочинця, правоохоронці просять терміново повідомити у Франківський відділ поліції у Львові за телефонами 8(032)238-95-51 або 102. Про це повідомили сьогодні, 3 березня, у Львівському обласному управлінні поліції, де також опублікували фото розшукуваного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 3 червня 2020 р.

"Дія" на державному кордоні не спрацює

Цифровий паспорт громадян України для перетину державного кордону не чинний. Для цього громадянам України, як і раніше, потрібен звичний закордонний паспорт: біометричний або ж старого зразка із дійсною візою, - Держприкордонслужба.

Рубрика: Закон

15:22 3 червня 2020 р.

У Львові СБУ викрила на хабарі керівника підрозділу ДСНС

У Львові співробітники Служби безпеки України викрили начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Рубрика: Закон