Фіскали знайшли на Львівщині ще одну нелегальну АЗС

17:30 19 вересня 2018 р.

  • 0
  • 687


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області виявили у Сокалі нелегальну АЗС, на якій здійснювалась реалізація дизпалива без дозвільних документів.

Про це повідомили в середу, 19 вересня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Описано автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень, 14-ти тонну цистерну з дизпаливом орієнтовною вартістю близько 420 тисяч гривень. Стосовно правопорушників складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 ст.164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності), а матеріали скеровано в Сокальський районний суд для прийняття рішення згідно чинного законодавства».

«Загалом правоохоронцями фіскальної служби області виявлено у вересні сім нелегальних АЗС, з яких у чотирьох випадках складено адміністративні протоколи, які скеровано до територіальних судів, а ще в трьох випадках, за результатами обшуків в межах кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених статтями 204 та 191 Кримінального кодексу України вилучено і демонтовано автозаправні комплекси та 5,5 тисячі літрів дизпалива», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:33 17 січня 2019 р.

«Чорні реєстратори» маніпулюють землею у Трускавці

Газета «Джерела Трускавця» і громадська організація «Рада міста» апелюють до медіаспільноти і керівників правоохоронних органів Львівської області задля зупинення рейдерської схеми захоплення земельної ділянки, що належить територіальній громаді Трускавця, і покарання винуватців.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1023