Фіскали виявили на Львівщині 12 підпільних АЗС

15:30 12 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління ДФС у Львівській області задокументували в Городоцькому районі діяльність підпільної АЗС, на якій здійснювалась незаконна реалізація необлікованих підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Описано та вилучено автозаправний комплекс орієнтовною вартістю 100 тисяч гривень, а також дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 10 тон, орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень. Тільки з початку 2018 року правоохоронцями фіскальної служби області виявлено 12 нелегальних АЗС».

«У кожному випадку стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), які скеровано до суду. За рішенням суду, відповідальність за цією статтею адмінкодексу може передбачати штраф в розмірі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів», – поінформували також прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області та опублікували фотосвідчення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини