Фіскали вилучили на Львівщині «Iveco»

12:40 19 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Громадянин України намагався ввезти автомобіль вартістю понад 420 тисяч гривень, удвічі занизивши його вартість.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В зону митного контролю митного поста «Мостиська» заїхав у режимі «Імпорт» транспортний засіб «Iveco» під керуванням громадянина України. До митного контролю подав документи, згідно з якими він придбав цей транспортний засіб, у громадянина Німеччини за 7800 євро. Проте під час митного огляду транспортного засобу, працівники митниці знайшли неподану до митного оформлення, рахунок-фактуру, в якій міститься інформація, що транспортний засіб придбано в німецькій компанії за 14000 євро».

«З метою перевірки законності ввезення транспортного засобу було скеровано лист на адресу німецької компанії. На письмовий запит Львівської митниці ДФС до німецької сторони отримано відповідь, згідно з якою підтверджено факт продажу транспортного засобу марки «Iveco», громадянину України за 14000 євро. Водій про це зізнався як і втому, що митному органу України подав рахунок-фактуру, де вказано вартість 7800 євро», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості й мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб «Iveco» 2014 року випуску, вартістю понад 420 тисяч гривень вилучено до рішення суду», – повідомили також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото вилученого автомобіля.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини