Фіскали вилучили на Львівщині два автомобілі

12:24 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 801


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники Львівської митниці виявили фальшиві документи на ввезення двох автомобілів на іноземній реєстрації.

Про це повідомили в четвер, 12 липня, в Головному управлінні Державної фіскальної служби України у Львівській області, де також розповіли: «В пункт пропуску «Краковець» з Польщі в’їхали два автомобілі «Мазда» під керуванням жителів Одещини. До митного контролю вони подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, власниками котрих є громадяни Польщі, а також доручення, засвідчені нотаріусом Перемищля як документ, що дає право на тимчасове користування цими автомобілями».

«У митників виникла підозра стосовно доручень щодо їх підробки. Автомобілі було затримано до перевірки автентичності документів на право користування. На письмовий запит Львівської митниці ДФС до польської сторони, отримано відповідь, згідно з якою, подані до митного контролю доручення нотаріальна канцелярія не видавала, підпис на них не належить нотаріусу, а відбитки печаток є підробленими. Від надання пояснень за цим фактом водії відмовились», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Отже, громадяни України вчинили дії, спрямовані на переміщення транспортних засобів через митний кордон з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС порушили за цими фактами справи про порушення митних правил, які скерують до суду для визначення покарання», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Загалом з початку року львівські митники виявили 24 спроби переміщення транспортних засобів за такою схемою. Автомобілі «Mazda Premacy» 2000 року випуску, та «Mazda 323» 1999 року випуску, вилучено», – повідомили також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото вилучених автомобілів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

23:28 16 лютого 2019 р.

На Львівщині ліквідували міжнародний канал постачання елітних наркотиків

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності спільно зі слідчими поліції у Львівській області затримали 38-річного організатора контрабандного постачання в Україну наркотичних засобів і психотропних речовин з Західної Європи.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 507

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу