Фіскали відшкодували на Львівщині завдані державі збитки на 3,2 млн. гривень

17:15 24 липня 2018 р.


Фото: varianty.lviv.ua

В обласному управлінні ДФС запевнили: «В рамках кримінальних проваджень внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано завданих державі збитків на У Головному управлінні ДФС у Львівській області повідомили у вівторок, 24 липня:

«Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області протягом 2018 року на виконання покладених функцій і завдань вживаються заходи щодо виявлення, аналізу, та перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та/або інших правопорушень. Станом на 1 липня 2018 року проведено дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків та складено 19 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з яких вісім – із ознаками кримінальних правопорушень у сфері публічних закупівель».

«Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення. За результатами розгляду правоохоронними органами вказаних матеріалів обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 12 кримінальних правопорушень, зокрема, за ознаками статті 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) – два, в ході розслідування яких досліджується походження легалізованого доходу на суму 551 тисяч гривень, за предикатними злочинами (суспільно небезпечні протиправні діяння, що передували легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) – 10. В рамках кримінальних проваджень внаслідок вжитих організаційних та практичних заходів відшкодовано завданих державі збитків на суму 3283тисяч гривень, накладено арешт на майно на суму 1470 тисяч гривень», – поінформували також у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

16:08 19 червня 2021 р.

З України видворять кримінального авторитета, який відбував покарання на Львівщині

56-річного громадянина Вірменії за прізвиськом "Дід", якого у липні минулого року видворили з України із забороною в’їзду на 15 років, учетверте відправлять за межі країни.

Рубрика: Закон

19:24 18 червня 2021 р.

Податківець у Львові незаконно збагачувався на алкоголі і тютюні

Начальник одного із відділів головного управління Державної податкової служби у Львівській області систематично вимагав і отримував від 500 до 1000 грн щомісячно від кожного з понад 50 суб’єктів господарської діяльності.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу