Екс-ректора Львівської фінансової академії лише оштрафували за хабарництво

15:58 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: 24tv.ua

Петра Буряка зобов`язано сплатити штраф у сумі 25,5 тисячі гривень.

Штрафом у 25,5 тисячі гривень відбувся колишній ректор Львівської державної фінансової академії Петро Буряк, якого правоохоронці затримали при отриманні хабара у розмірі 2 тисячі доларів США. «Подяку» керівник вишу вимагав і отримав за працевлаштування у згаданому навчальному закладі.

Про це кореспондент Укрінформу дізналась в обласній прокуратурі. Представник обвинувачення зазначив «Ректора визнали винним за ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу (хабарництво). Таке рішення Галицького районного суду підтвердив Апеляційний суд Львівської області. За його постановою Петра Буряка зобов`язано сплатити штраф у сумі 25,5 тисячі гривень. Також суд зняв арешт з майна ректора (будинок, квартира) і вирішив повернути йому заставу за звільнення з-під арешту в розмірі 97 тисяч гривень».

Це повідомлення передали сьогодні, 22 жовтня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: 

«Як повідомлялося, у березні цього року під час отримання хабара в сумі 2 тисячі доларів США співробітники міліції затримали ректора Львівської державної фінансової академії Петра Буряка. Ці гроші ректор вимагав та отримав від кандидатки на посаду у виші.

Під час проведення санкціонованого обшуку в його кабінеті виявили 14 тисяч доларів США, а також записи про отримання грошей. Удома в Буряка виявили 22 тисячі доларів, 57 тисяч євро, 1,5 тисячі фунтів стерлінгів і 40 тисяч гривень. Крім цього, у нього було вилучено п’ять кілограмів золота. Ректор зазначав що ці кошти він та його родина збирали йому на операцію за кордоном. 

У березні Галицький районний суд Львова заарештував Буряка і призначив заставу в розмірі 97 тис. гривень. Після сплати застави він вийшов з-під арешту. Відразу ж після затримання колектив обрав Буряка ректором ВНЗ. Проте він подав заяву на звільнення і вийшов на пенсію».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів