Директор львівського ТзОВ привласнив приміщення вартістю 9,5 млн. гривень.

13:45 2 лютого 2017 р.

Як встановили працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками слідчого управління Львівського обласного управління поліції, директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю, зловживаючи службовим становищем, незаконно провів процедуру відчуження нежитлових приміщень вартістю 9,5 млн. гривень.

Правоохоронці повідомили директору львівського ТзОВ про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування встановлено, що директор підробив протокол загальних зборів учасників ТзОВ, поставивши замість них підписи та, в подальшому, використав цей протокол для незаконного відчуження нежитлових приміщень вартістю дев’ять з половиною мільйонів гривень.

Проведена експертиза підтвердила, що підписи співзасновників ТзОВ на протоколі є підробленими. Відтак, директору львівського ТзОВ загрожує покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів