«Доктор Пі» проігнорував засідання Апеляційного суду Львівщини

20:20 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lvivexpres.com

Адвокати постраждалої сторони пообіцяли звернутися в прокуратуру з проханням змінити Андрію Слюсарчуку міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО.

Випущений зі слідчого ізолятора під особисте зобов`язання Андрій Слюсарчук, більш відомий як «Доктор Пі», другий раз поспіль проігнорував засідання Апеляційного суду Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року.

Про це кореспонденту агенції Укрінформ повідомив адвокат постраждалої сторони Андрій Петришин, який зазначив: «Слюсарчук 7 липня вдруге не з’явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року. Проте, на відміну від першого засідання, на яке з боку Слюсарчука не з’явився ніхто, цього разу на засідання суду прийшли його захисники. З ними «доктор Пі» передав заяву, щоб справу розглядали без його участі».

За словами адвоката, захист Слюсарчука «розіграли цирк» із відводом судді, яка свого часу прийняла рішення про те, щоб змінити «Доктору Пі» міру запобіжного заходу із утримання в пенітенціарній установі на особисте зобов`язання.  Проте, згідно із раніше затвердженою ухвалою, він має бути присутнім на розгляді своєї справи. Тому постраждалі звернуться у прокуратуру з проханням змінити міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО.

Дату наступного засідання Апеляційного суду в справі Слюсарчука ще не призначено. На думку Петришина, воно може відбутися вже за тиждень.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон