До Львівського окружного адмінсуду направлено позови про скасування ухвал міськради

10:24 29 серпня 2016 р.


Фото: lvoas.gov.ua

В обласній прокуратурі повідомили в понеділок: «Надання Львівською міською радою земельних ділянок суперечить меті створення кооперативів та порядку їх діяльності».

«Львівською місцевою прокуратурою до Львівського окружного адміністративного суду направлено два позови про визнання протиправними та скасування ухвали Львівської міської ради щодо незаконної передачі земельних ділянок загальною площею понад 5 га членам обслуговуючих кооперативів», – повідомили сьогодні, 29 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, встановлено, що Львівською міською радою двом обслуговуючим кооперативам надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок для проведення там житлової забудови. Водночас, таке надання Львівською міською радою земельних ділянок суперечить меті створення кооперативів та порядку їх діяльності, що й стало підставою для пред’явлення згаданих позовів. На даний час, обидві справи перебувають на розгляді в Львівському окружному адміністративному суді». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу