Делегація ООН оглянула у Львові приміщення слідчого відділу СБУ

14:24 5 вересня 2016 р.

Представники Організації Об’єднаних Націй отримали доступ до тих приміщень слідчого відділу, які вони забажали відвідати, і подивилися, де провадяться процесуальні та слідчі дії.

Делегація Підкомітету Організації Об’єднаних Націй з недопущення катувань оглянула корпус слідчого відділу СБУ поруч з «Тюрмою на Лонцького» на вулиці Степана Бандери у Львові. Там членів делегації ООН запевнили, що у Львівському обласному управлінні СБУ немає слідчого ізолятора.

Відтак вони ознайомилися з порядком проведення процесуальних дій по затриманню осіб, слідчих дій в межах приміщень слідчого відділу зі затриманими й тими, кого утримують під вартою, журналами обліку відвідувачів корпусу слідчого відділу, реєстрації прибуття і вибуття взятих під варту (або затриманих).У Львівському обласному управлінні СБУ також відповіли на запитання представників ООН щодо механізму занесення відомостей у журнали, проведення процедури затримання осіб, процесуального оформлення самого затримання, виклику адвокатів, перебування в цей час затриманих.

Членам делегації ООН також роз’яснили порядок і терміни проведення процесуальних та слідчих дій в приміщеннях відділу із затриманими та особами, що тримаються під вартою. Після цього представники ООН отримали доступ до тих приміщень слідчого відділу, які вони захотіли відвідати.

Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, в прес-службі СБУ.

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу