Cуд зобов’язав забудовника сплатити майже ₴2,5 млн пайового внеску

14:36 16 лютого 2024 р.

Фото до новини

У 2021 році забудовник здав в експлуатацію два житлові будинки у місті Пустомити (Львівська область).

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише DailyLviv.com.

Суд підтримав позицію Пустомитівської окружної прокуратури Львівської області та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі, зобов'язавши недобросовісного забудовника відшкодувати заборгованість зі сплати пайової участі у розмірі майже 2,5 млн грн.

Прокурори у суді довели, що у 2021 році забудовник здав в експлуатацію два житлові будинки у місті Пустомити (Львівська область).

Читайте також: За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Відповідно до законодавства будівельна компанія зобов’язана була укласти договір пайової участі з органом місцевого самоврядування та сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок.

Однак, забудовник не уклав договір та не перерахував вищевказані кошти на створення та розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту до місцевого бюджету.

Внаслідок цього орган місцевого самоврядування позбавлений можливості використати ці кошти на будівництво об’єктів інфраструктури та соціальної сфери, зокрема закладів освіти, дошкільних навчальних закладів, парків і дитячих майданчиків на території Пустомитівської територіальної громади.

З метою захисту інтересів громади прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з товариства цієї суми.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів