Бухгалтер банку привласнила у Львові більше 300 тисяч гривень вкладників

09:38 18 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: depo.ua

Працівниця фінансової установи складала й підписувала від імені клієнтів фіктивні договори щодо віддаленого доступу до їх рахунків через інтернет-програму.

«Правоохоронці викрили у Львові працівницю банку, яка заволоділа коштами вкладників», – повідомили сьогодні, 18 травня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Як встановили працівники управління захисту економіки у Львівській області, бухгалтер-експерт львівської філії банку, зловживаючи службовим становищем, заволоділа коштами вкладників у сумі понад триста тисяч гривень. Працівниця від імені клієнтів банку складала та підписувала фіктивні договори щодо віддаленого доступу до їх рахунків через інтернет-програму.

Далі, діючи на підставі цих фіктивних договорів та маючи ключі доступу, жінка перераховувала кошти з  рахунків клієнтів банку на свій особистий картковий рахунок. Коли клієнти зверталися у банк для того щоб з’ясувати, на якій підставі з їх рахунків були зняті кошти, жінка «перекидала» на ці рахунки кошти інших клієнтів банку та пояснювала ситуацію технічною помилкою.

Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України правоохоронці встановили, що у такий спосіб бухгалтер-експерт привласнила кошти вкладників на суму більшу ніж триста тисяч гривень. Гроші вона витратила на власні потреби. Санкція статті передбачає покарання – штраф або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини