Більше 4-х кандидатів на одне місце шерифа в ОТГ. Вирішить поліграф

14:55 21 вересня 2020 р.

22 об’єднані територіальні громади на Львівщині найближчим часом отримають своїх «шерифів».

Про це інформує поліція Львівської області, пише DailyLviv.

На початку серпня у поліції Львівщини було розпочато прийом анкет від кандидатів на 41 посаду поліцейських офіцерів громади у 22 об’єднаних територіальних громадах області. Свої анкети подали 97 претендентів, з яких 92 дотримались усіх вимог та були допущені до першого етапу – тестування, які успішно пройшли 72 кандидати.

Наступний етап – співбесіда (інтерв’ю) з комісіями, до складу яких увійшли представники громад. На цьому етапі комісії відібрали 41 претендента на посади, які проходять тестування на поліграфі. Конкурсний добір на посади поліцейських інспекторів громад на Львівщині триває – невдовзі усі громади повинні бути забезпечені своїми «шерифами».

Нагадаємо, створення інституту поліцейських офіцерів громади – це черговий крок у реформі Національної поліції, основна мета якого – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не лише перед керівництвом, але й перед громадою.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу