Більше 4-х кандидатів на одне місце шерифа в ОТГ. Вирішить поліграф

14:55 21 вересня 2020 р.

22 об’єднані територіальні громади на Львівщині найближчим часом отримають своїх «шерифів».

Про це інформує поліція Львівської області, пише DailyLviv.

На початку серпня у поліції Львівщини було розпочато прийом анкет від кандидатів на 41 посаду поліцейських офіцерів громади у 22 об’єднаних територіальних громадах області. Свої анкети подали 97 претендентів, з яких 92 дотримались усіх вимог та були допущені до першого етапу – тестування, які успішно пройшли 72 кандидати.

Наступний етап – співбесіда (інтерв’ю) з комісіями, до складу яких увійшли представники громад. На цьому етапі комісії відібрали 41 претендента на посади, які проходять тестування на поліграфі. Конкурсний добір на посади поліцейських інспекторів громад на Львівщині триває – невдовзі усі громади повинні бути забезпечені своїми «шерифами».

Нагадаємо, створення інституту поліцейських офіцерів громади – це черговий крок у реформі Національної поліції, основна мета якого – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не лише працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не лише перед керівництвом, але й перед громадою.

dailylviv.com

До теми

14:09 29 червня 2022 р.

На Львівщині виявили російського диверсанта

СБУ викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщині.Чоловік вів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу