Апеляційний суд у Львові скасував вердикт районного

10:45 3 серпня 2018 р.


Фото: zib.com.ua

Прокуратура повернула державі земельну ділянку на Львівщині вартістю 1,8 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 серпня, в прес-службі прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Рішенням апеляційного суду Львівської області скасовано рішення Шевченківського районного суду Львова та ухвалено нове рішення. Суд задоволив позов заступника прокурора області у інтересах держави (в особі Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» в особі регіональної філії «Львівської залізниці») до Брюховицької селищної ради та фізичної особи, а також за участі відділу Держгеокадастру у Львові».

«Визнано незаконним та скасовано рішення Брюховицької селищної ради, яка безоплатно передала у приватну власність фізичній особі земельну ділянку площею 0,1367 га у Брюховичах на вулиці Під Осовою, 4. Крім цього, судом скасовано державний акт на право приватної власності на цю територію», – поінформували також у прокуратурі.

«При винесенні рішення суд врахував, що згідно статті 84 Земельного кодексу України, до земель, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі під державними залізницями. Позивачем (ДТГО «Львівська залізниця») доведено право постійного користування земельною ділянкою, розташованою в межах смуги відведення лінії Рудно-Підбірці Львівської залізниці, яка, відповідно до плану смуги відводу цієї лінії, з 1962 року належать до земель державної власності. Відтак, завдяки заходам, вжитих органами прокуратури, вказане судове рішення реально виконано – до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування права приватної власності фізичної особи вартістю майже 1,8 млн. гривень», –  повідомили також у прес-службі прокуратурі Львівської області.

dailylviv.com

До теми

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

10:43 11 травня 2021 р.

План призову на військову строкову службу на Львівщині виконано поки що наполовину

За перший місяць проведення призивної кампанії до війська та інших військових формувань з Львівщини вирушили 332 особи. На цьому тижні планується відправлення ще 33 юнаків.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу