Апеляційний суд Львівської області закрив справу голови Сколівської РДА

16:20 1 червня 2017 р.


Фото: zaxid.net

Прокуратура Львівської області внесла подання в адміністрацію Президента України про притягнення до дисциплінарної відповідальності та припинення державної служби очільника Сколівської районної державної адміністрації.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 1 червня: «У вересні 2016 року постановою Сколівського районного суду Львівської області голову Сколівського районної державної адміністрації Львівської області визнано винним у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1 та  2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адмінстягнення у вигляді штрафу в розмірі 3,4 тисячі гривень. За результатами розгляду апеляційної скарги порушника, 17 листопада 2016 року апеляційним судом Львівської області підтверджено факт вчинення посадовцем вказаного правопорушення, пов’язаного з корупцією, однак справу закрито на підставі ст.38 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв’язку із закінченням строків накладення стягнення».

«Прокуратурою Львівської області як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері запобігання і протидії корупції, внесено подання в адміністрацію Президента України, в порядку частини 2 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» про притягнення до дисциплінарної відповідальності та припинення державної служби очільника Сколівської районної державної адміністрації. Розпорядженням Президента України №113/2017-рп від 29 травня 2017 року за заявою посадовця, останнього звільнено з посади голови Сколівської районної державної адміністрації Львівської області», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

Як інформував «ЩЛ», у президентському розпорядженні №113/2017-рп зазначено: «Звільнити Свистуна Ігоря Ілліча з посади голови Сколівської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою».

dailylviv.com

До теми

13:20 27 лютого 2021 р.

Поблизу джерела на вул. Замковій у Львові викрили закладника наркотиків

26 лютого оперативники кримінальної поліції Львівського районного управління поліції поблизу джерела на вулиці Замковій виявили чоловіка, який саме робив закладки наркотичних речовин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу