Апеляційний суд Львівської області засудив дезертира до двох років позбавлення волі

11:26 23 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: 17tv.com.ua

Доведено, що солдат з метою ухилитись від проходження військової служби не з’явився із звільнення у розташування частини, а повернувся до дому, де проводив час на власний розсуд.

«Апеляційний суд Львівської області в черговий раз підтримав позицію військової прокуратури Західного регіону України та залишив без змін вирок Яворівського районного суду, яким мобілізованого військовослужбовця С. визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 408 Кримінального кодексу України (дезертирство)», – повідомили сьогодні, 23 жовтня, у військовій прокуратури Західного регіону України, де також поінформували:

«Доведено, що даний солдат з метою ухилитись від проходження військової служби не з’явився із звільнення у розташування частини, а повернувся до дому, де проводив час на власний розсуд. Під час судового розгляду правопорушник вину визнав повністю і в скоєному розкаявся, але зазначив, що наміру надалі проходити військову службу не має.

Суд врахував всі обставини і засудив військовослужбовця С. до двох років позбавлення волі. Апеляційну скаргу обвинуваченого щодо зміни вироку залишив без задоволення».

Про це повідомили сьогодні, 23 жовтня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів