Апеляційний суд Львівщини скасував виправдальний вирок бандиту

10:30 4 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: 17tv.com.ua

Кримінальну справу скеровано на новий розгляд.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 4 березня:

«Прокуратура Львівської області неодноразово інформувала громадськість та ЗМІ про хід розслідування та підтримання державного обвинувачення стосовно 10 учасників банди, які з весни 2000 року по серпень 2004 року систематично вчиняли на території Львівської, Івано-Франківської, Волинської та Тернопільської областей попередньо сплановані та озброєні напади на підприємства, установи та окремих осіб. Метою вчинення цих злочинів було заволодіння та привласнення чужого майна для особистого збагачення.

Нагадаємо, що слідством доведено вчинення бандою 21 розбійного нападу, учасники якої заволоділи приватним майном на суму більше 1,5 млн. гривень. Всі напади учасники озброєного злочинного угрупування ретельно готували, здійснювали їх лише в нічний час з використанням вогнепальної зброї та фізичного і психічного насильства. Також на «руках» банди одне вбивство підприємця, який проживав на території Львівської області.

Рішенням суду першої інстанції 10 березня 2015 року дев’ятьох учасників банди засуджено до реального позбавлення волі на строк від 10 до 12 років. Водночас, одного з підсудних виправдано. Не погодившись з таким рішенням суду прокуратура Львівської області внесла апеляцію.

Внаслідок принципової позиції державного обвинувача, який наполягав на скасуванні виправдувального вироку учаснику банди, 1 березня поточного року ухвалою Апеляційного суду Львівської області апеляцію прокурора задоволено. Виправдувальний вирок суду першої інстанції скасовано, а кримінальну справу скеровано на новий судовий розгляд».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів