АМК оштрафував двох автоперевізників на Львівщині

17:45 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 951

Світлина ілюстративна
Фото: censor.net.ua

Касаційний господарський суд у складі Верховного суду підтвердив правильність рішення Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про визнання дій приватного підприємства «Авто-Лайн» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомили у Львівському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, де також розповіли: «Згідно з постановою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у справі №914/232/18 від 18 грудня 2018 року. місцевим та апеляційним господарськими судами у справі, зокрема, з’ясовано – рішенням АМК визнано, що ТОВ «Львівське АТП-14631» та ТОВ «Авто-Лайн», збільшивши вартість (ціну) на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування саме на 10 відсотків та встановивши мінімальну вартість проїзду п’ять гривень в одному й тому ж періоді часу на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міжміському внутрішньообласному маршруті сполученням №550 «Львів АС-2 – Сокаль АС», вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене частиною третьою статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентнихузгоджених дій на ринку, які можуть призвести до обмеження конкуренції, оскільки аналіз ситуації на ринку спростовує наявність об'єктивних причин для вчинення таких дій».

«За вчинене порушення на ТОВ «Львівське АТП-14631» накладено штраф у розмірі 17 000 гривень. За вчинене порушення на ТОВ «Авто-Лайн» накладено штраф у розмірі 68 000 гривень», – поінформували також у Львівському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:40 24 червня 2019 р.

Екоінспектори зауважили на Львівщині ознаки злочину

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Хонгсен», діяльність якого пов’язана з вирощуванням грибів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 618

13:35 24 червня 2019 р.

У Польщі заарештували винуватицю загибелі українця

«Gazeta Wyborcza» розповіла трагічну історію українця Василя Чорнея, який приїхав до Польщі на заробітки і помер, бо роботодавиця не викликала швидку медичну допомогу тоді, коли йому стало погано.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 519

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу