29 січня у Львові «судитимуть» суддів першої інстанції

16:55 21 січня 2020 р.

Кампанія «Чесно. Фільтруй суд» розпочне 29 січня о 10.00 у Львівському пресклубі презентувати аналіз доброчесності суддів першої інстанції Львівської області.

Про це "Щоденний Львів" повідомили в "ЧЕСНО. Фільтруй суд!".

Аналітики кампанії проаналізували інформацію про більше ніж 200 служителів Феміди першої інстанції. За результатами аналізу 34% суддів першої інстанції у Львівській області порушили хоча б один критерій доброчесності.

Презентувати профайли будуть:

Людмила Слива, координатор кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!"

Поліна Сидорчук, контент менеджер кампанії "ЧЕСНО. Фільтруй суд!"

Аналіз доброчесності суддів І інстанції Львівської області став частиною бази профайлів "ЧЕСНО.Фільтруй суд!", яку активісти презентували восени 2017 року.

Під час підготовки профайлів аналітики "ЧЕСНО. Фільтруй суд!" оцінюють доброчесність суддів за п’ятьма критеріями: непричетність до корупції або кримінальних правопорушень; непричетність до ухвалення сумнівних рішень; відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків; непричетність до порушення прав людини та дотримання норм професійної етики. База профайлів наповнюється поступово. 

На думку судді Сергія Гирича, незалежними українські суд та судді були лише у 1991 році, на початку незалежності України.

dailylviv.com

До теми

16:52 23 листопада 2020 р.

Фальсифікації на виборах у Львівській області: судитимуть п’ятьох членів ДВК

Стрийська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’яти жительок с.Йосиповичі (Стрийський район), яких обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування до остаточного заповнення протоколу, а також підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, вчиненого групою осіб, без попередньої змови між собою (ч.1 ст.28 ч.1 ст.158-3 КК України).

Рубрика: Закон

23:12 22 листопада 2020 р.

45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства на Львівщині: тривають перевірки

Сьогодні, 22 листопада, станом на 20.00 до поліції Львівщини надійшло 45 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. За усіма повідомленнями проводять перевірки - складено 3 адмінпротоколи та відкрито 3 кримінальних провадження.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу