17-21 вересня на Львівщині зафіксували 25 фактів незаконного обміну валют

11:00 23 вересня 2015 р.


Фото: 112.ua

Співробітниками управління протидії злочинності у сфері економіки обласного управління МВС складено відповідні адміністративні протоколи.

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки Львівського обласного управління МВС під час заходів 17-21 вересня викрили 25 фактів проведення незаконних валютних операцій, за якими складені відповідні адміністративні протоколи. Один із таких випадків був зафіксований на ринку в Новому Роздолі Миколаївського району. 

Правоохоронці встановили, що 48-річний місцевий мешканець здійснював обмін валют за вигідним курсом. Його послугами переважно користувалися підприємці, які торгують на базарі. 

Під час раптового візиту правоохоронців «фінансист» не встиг сховати свої оборотні капітали. У нього було вилучено різну готівкову валюту: 2,3 тисячі доларів, 250 польських злотих, 10 тисяч російських рублів, 50 євро та 40 тисяч гривень. Проведення незаконної операції з обміну валют було зафіксоване.

Складено протокол про порушення вимог статтею 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). Нею передбачене покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.

Загалом у результаті заходів, проведених 17-21 вересня, співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки Львівщини викрили 25 фактів проведення незаконних валютних операцій, за якими складені відповідні адміністративні протоколи. це повідомили сьогодні, 23 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

17:32 21 жовтня 2021 р.

Ювелірні вироби зі США пересилали як продукти харчування

У підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» на адресу приватної особи надійшла посилка зі США, в якій, згідно з декларацією, містились спортивний костюм та продукти харчування. Однак під час огляду поштового відправлення митники виявили ювелірні вироби: золоті сережки, підвіску та каблучку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу