У Львові встановлять три меморіальні таблиці: Кімаковичу, Орачу і Синицькому

18:50 6 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4479

Пам'ять про цих львів'ян закарбують на вулицях Пекарській, Гоголя і Стрийській.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради погодив встановлення меморіальних таблиць Віктору Кімаковичу, Борису Орачу та Леву Синицькому. 

Встановленням меморіальної таблиці заслуженому діячу науки та техніки України Віктору Кімаковичу займатиметься організаційний комітет із вшанування його пам’яті. Таблицю планують встановити на фасаді будівлі Львівського обласного клінічного діагностичного центру на вул. Пекарській, 69-б. 

Пам'ять відомого педагога, вчителя математики, дослідника та громадського діяча Бориса Орача вшанують меморіальною таблицею на фасаді будинку №17 на вул. М. Гоголя. Замовник робіт - спеціалізована середня загальноосвітня школа №52 імені Лобачевського з поглибленим вивченням математичних наук. 

На вул. Стрийській, 70 встановлять меморіальну таблицю професору ЛНУ ім. Франка, доктору технічних наук, заслуженому діячу науки та техніки України Леву Синицькому. Цим займатиметься оргкомітет ініціативної групи із вшанування його пам’яті. 

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:35 14 жовтня 2019 р.

У Львові вшанували борців за незалежність України

У понеділок, 14 жовтня, в День захисника України та 77-му річницю створення Української повстанської армії, у Львові вшанували борців за незалежність України й помолились на могилах загиблих Героїв під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 852

10:30 14 жовтня 2019 р.

У Львові перепоховали двох воїнів УПА

У понеділок, 14 жовтня, на Личаківському кладовищі у Львові відбулося перепоховання останків воїнів УПА – Михайла Андрійовича Мочурада та Дмитра Васильовича Онищака зі Щирця.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 852

15:48 11 жовтня 2019 р.

У Львові перепоховають двох воїнів УПА

У понеділок, 14 жовтня, о 09.00 на полі почесних поховань №86а Личаківського кладовища розпочнеться перепоховання останків воїнів УПА – Мочурада Михайла Андрійовича та Онищака Дмитра Васильовича зі Щирця в Пустомитівському районі Львівщини.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 906