У Львові відзначили День першої пластової присяги (+відео)

23:48 10 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Понад 1300 пластунів з усієї Львівської області зібралися а суботу, 9 квітня, у Львові для відзначення Дня першої пластової присяги.

Про це повідомили 9 квітня на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Заходи розпочалися Молебнем у соборі Святого Юра. Потім пластуни маршем рушили до пам’ятника Тарасові Шевченку. До пластунів з вітальним словом звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який зазначив:

«Ми дуже часто говоримо про Героїв, яких немає з нами, і ставимо в приклад людей, які жили 100, 50 і 30 років тому. Натомість дуже рідко задумуємося над тим, що насправді Герої виростають з вас, із тих людей, які увібрали в себе ваше гасло «Бог і Україна».

Я переконаний, що найбільший наш із вами героїзм сьогодні – це жити за Божими законами, любити нашу державу і щоб кожен на своєму місці робив все, що від нього залежить. Я переконаний, що тоді Україна буде такою, якою ми хочемо її бачити – вільною, багатою і красивою. А кожен пластун у незалежній Україні знайде своє місце і возвеличить себе, свою родину і пластову організацію».

Після відкриття відбувся вимарш пластунів до Личаківського кладовища, де  учасники заходу поклали квіти до меморіалу Пласту та могили Олександра Тисовського, а також героя АТО Віктора Гурняка. Опісля, о 18:00 у «Львівському кіноцентрі» відбудеться вечірня програма.

Урочисті заходи з нагоди 104-ї річниці Дня Першої Пластової Присяги відбудуться у Львові і 10 квітня. Зокрема, о 14:00 у Стрийському парку розпочнеться марафон, присвячений Героям нашого часу».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів