У Львові пом’янули жертв депортації кримськотатарського народу

19:15 18 травня 2019 р.

  • 0
  • 957


Фото: loda.gov.ua

У суботу, 18 травня, на площі Ринок у Львові відбулися пам’ятні заходи, присвячені 75-тій річниці депортації кримськотатарського народу.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Львів’яни хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв депортації кримських татар».

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив: «Ми повинні пам’ятати про події, які відбувались 75 років тому, коли комуністи поставили собі за ціль знищити кримських татар. Сьогодні російський агресор теж хоче винищити тих, хто стоїть пліч-о-пліч і бореться за свою державу. Але як і тоді, так і сьогодні  ми є єдині, ми відстоюємо нашу незалежність,даємо відсіч ворогу і знаємо, що  нас врятують Господь Бог, пам'ять, думка та єдність»

«У суботу, 18 травня, у Львові презентували виставку картин кримськотатарського художника та організували флешмоб «Крим-Україна-Європа», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:30 8 вересня 2019 р.

У Львові відзначили 75-річчя початку депортації українців

У неділю, 8 вересня, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові відзначили 75-ті роковини початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 роках.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 795

18:15 1 вересня 2019 р.

Львів’яни пом’янули загиблих на «Цитаделі»

У Львові вшанували загиблих на «Цитаделі», де в часи Другої світової війни був нацистський концтабір для військовополонених – українців, французів, італійців та представників інших національностей.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 1110