У Львові демонтовують скляну добудову до вілли

11:00 3 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Шпаківню» демонтовують. Перемога».

У Львівській міськраді повідомили в понеділок, 3 лютого, що, за словами заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, у Львові демонтовують скляну добудову до вілли Бачевського. Раніше адміністративна комісія при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини наклала максимальний штраф в розмірі 170 тисяч гривень через встановлення скляної надбудови в будинку на вулиці Вітовського, 35а (вілла Бачевського).

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Шпаківню» демонтовують. Перемога. Про всі деталі на брифінгу згодом.
Так, це саме вілла Бачевських. І саме той об’єкт, де на мене подали до суду за штраф за незаконну добудову, і ще багато всього».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова домагається закриття «Вежі крамарів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:47 25 лютого 2020 р.

Стали доступними онлайн розсекречені документи та фото командира УПА-Захід

110 років тому народився полковник Василь Сидор — «Шелест», один із ключових командирів Української повстанської армії, який загинув у бою з НКВД у 1949 році. Приватні світлини, листування із Шухевичем та оперативні плани МҐБ із розшуку «Шелеста» сьогодні стали доступними онлайн.

Рубрика: Історія