У Львівській ОДА пообіцяли завершити реставрацію вежі монастиря

14:15 25 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Бродівщині триває реставрація вежі храму монастирського комплексу в Підкамені.

Про це повідомили у вівторок, 25 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що кінця літа 2020 року в Підкамені відреставрують вежу храму, облаштують благоустрій подвір’я та його освітлення. Львівська обласна рада затвердила співфінансування проєкту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні" з бюджету розвитку у розмірі 4,5 млн. гривень.

Відтак, за словами заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Холода, необхідно,  щоб ці кошти надійшли вчасно і роботи були зроблені якісно та в терміни. Чиновник зазначив: «Ці гроші є співфінансуванням з нашого боку в межах проєкту «Програми ТКС Польща-Білорусь-Україна», який область реалізовує разом з Єврорегіоном «Карпати-Україна». Він передбачає реставрацію  монастирського комплексу в Підкамені на Бродівщині. Йдеться про відновлення вежі, освітлення і благоустрій території. Повна сума проєкту 24 мільйони гривень. Вчора ми провели нараду на місці з Олександром Ганущином, Степаном Скрипом, Галиною Литвин, представниками районної влади, підрядника та отцем-настоятелем Андрієм».

Як інформував «ЩЛ», МКМС планує затвердити у Львові буферні зони об'єктів ЮНЕСКО.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:28 10 березня 2020 р.

У центрі Львова урочисто заспівали Державний Гімн

У вівторок, 10 березня, перед міською Ратушею на площі Ринок у Львові відбулося з нагоди 155-річчя і дня першого публічного виконання Державного Гімну України його урочисте виконання.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу