У Львівській міськраді перенесли створення «Меморіального музею Гідності»

17:30 29 листопада 2018 р.

  • 0
  • 477


Фото: portal.lviv.ua

На сесії Львівської міськради перенесли розгляд питання «Про створення комунальної установи «Меморіальний музей Гідності у Львові» та припинення шляхом ліквідації ДКП кінотеатр «Дзвін».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де не пояснили причини перенесення створення «Меморіального музею Гідності» й не анонсували повернення до цього питання. Натомість у ЛМР цитують директора департаменту розвитку міськради Наталію Бунду, яка зазначила: «Меморіальний музей Гідності у  Львові має бути зведений і має стати символом боротьби нашого українського народу за свою свободу, боротьби за гідність. Створення цього Музею Пам’яті, Музею розуміння тих процесів, які відбувались в українському суспільстві, є надто важливим. Окрім цього, Меморіальний музей надасть можливість організувати конференції, круглі столи, обговорення суспільного життя».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:35 10 грудня 2018 р.

Львів’яни вшанували автора мелодії Державного Гімну України

У селі Млини, яке зараз знаходиться на території Республіки Польща, відбулись урочистості з нагоди 148-річчя з дня смерті українського композитора, автора мелодії Державного Гімну України – отця Михайла Вербицького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 411

19:10 8 грудня 2018 р.

У Львові відзначили 150-річчя створення «Просвіти»

Президент України заявив присутнім на урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта»: «Нас зібрала у цій залі визначна дата. Рівно 150 років тому, 8 грудня 1868 року у Львові було засноване Товариство «Просвіта».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 660