У Львівській міськраді перенесли створення «Меморіального музею Гідності»

17:30 29 листопада 2018 р.

  • 0
  • 813


Фото: portal.lviv.ua

На сесії Львівської міськради перенесли розгляд питання «Про створення комунальної установи «Меморіальний музей Гідності у Львові» та припинення шляхом ліквідації ДКП кінотеатр «Дзвін».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де не пояснили причини перенесення створення «Меморіального музею Гідності» й не анонсували повернення до цього питання. Натомість у ЛМР цитують директора департаменту розвитку міськради Наталію Бунду, яка зазначила: «Меморіальний музей Гідності у  Львові має бути зведений і має стати символом боротьби нашого українського народу за свою свободу, боротьби за гідність. Створення цього Музею Пам’яті, Музею розуміння тих процесів, які відбувались в українському суспільстві, є надто важливим. Окрім цього, Меморіальний музей надасть можливість організувати конференції, круглі столи, обговорення суспільного життя».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:32 16 квітня 2019 р.

У Львові попрощалися з діячкою ОУН Марією Дужою

У прес-службі Львівської міськради повідомили у вівторок, 16 квітня, провели в останню путь діячку Організації українських націоналістів Марію Макогон-Дужу.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 705