Реконструкція середньовічного суду: завтра останній день фестивалю Ту Стань

22:54 7 серпня 2021 р.

Фото до новини


Фото: ZN

Поблизу села Урич на Стрийщині триває фестиваль середньовічної культури «Ту Стань», який цьогоріч переформатували так, аби уникати надмірних скупчень людей і забезпечити можливість спілкування у невеликих групах.

«У такому форматі знайомитися з історією набагато цікавіше, адже можна спробувати себе у давніх ремеслах, пізнати особливості побуту, відчути справжній дух епохи у серці легендарної фортеці», - зазначають організатори заходу.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

«Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, що відбувається безперервно з 2006 року. Особливістю заходу є його орієнтованість на визначений період минулого — час існування наскельного міста фортеці Тустань IX—XVI століття.

Фестиваль триватиме ще завтра, 8 серпня. Докладніше про програму та заходи - за посиланням.

На фестивалі діють майстерні з середньовічними ремеслами: гончарство, ткацтво, малярство, ливарство, ковальство тощо, для дітей організовують дитячі середньовічні ігри, також відбудеться кінна лицарська програма.

Засновник фестивалю – «Державний історико-культурний заповідник «Тустань».

Довідково:

Тустань - середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IV—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу села Урич на Стрийщині. Утворена з пісковика. У комплексі урицьких скель виділяють окремі останці: Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб (Орел).

Середньовічна княжа столиця: Древній Звенигород під Львовом відкрив перший туристичний сезон (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів