Пам'ятну дошку музиканту-воїну Марку Сеніву освятили у Стрию

12:27 12 лютого 2025 р.

Фото до новини

25 лютого 2022 року він добровольцем пішов на захист України.

Про це повідомили у Стрийській міській раді, пише DailyLviv.com,

У селі Братківці на будівлі дитячої школи мистецтв освятили пам‘ятну дошку на честь воїна, добровольця, викладача школи Марка Сеніва «Музиканта».  

11 лютого йому б виповнилося 28 років. Батьки, родина, колеги, друзі та побратими вшанували Марка у молитві та в добрих спогадах. 

Марко Сенів народився 11 лютого 1997 року у Стрию. Був професійним музикантом, трубачем, хористом, учасником різних творчих колективів. 25 лютого 2022 року добровольцем подався на захист України. Загинув 8 травня 2024 року від ворожої кулі.  

Як раніше повідомляли у Стрийській міській раді, загинув Марко Сенів (11.02.1997-08.05.2024) – стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець Стрийського батальйону ТрО.

Розпорядженням голови Стрийської районної військової адміністрації 12 травня 2004 року у зв'язку зі загибеллю Марка Сеніва і його побратима Маркіяна Панилика у Стрийському районі оголошували днем жалоби за загиблими воїнами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів