Останні військові почесті у Львові віддадуть донеччанину Віталію Добровольському

18:01 7 грудня 2023 р.

Фото до новини

У п’ятницю, 8 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віталієм Добровольським, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Віталій Добровольський (14.01.1994-19.08.2023). Донеччанин.  

У 2009 році закінчив донецьку гімназію №92. Згодом здобув кваліфікацію «слюсар з ремонту автомобілів» у Донецькому професійному ліцеї автотранспорту. У 2017 році вступив до навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України та здобув спеціальність «сапер».

Проходив строкову військову службу у складі військової частини 3023, далі підписав контракт із 15-тою бригадою оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади НГУ та виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Після повернення до цивільного життя працював у товаристві з обмеженою відповідальністю «Торговельно-виробнича компанія “Львівхолод”». У вільний час активно займався спортом.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Під час проходження служби постійно вдосконалював свої бойові навички. Згодом Віталій Добровольський приєднався до складу 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

За особисту мужність і сумлінне виконання службових обовʼязків був нагороджений численними відзнаками.

У Героя залишилися дружина та син.

Нагадаємо, мелодія, яку виконує сурмач Львова на похоронах військових, запозичили в США (відео).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів