Нардеп Лозинський одружився онлайн. Як це було (відео)

15:19 24 червня 2024 р.

Фото до новини

Україна — перша країна у світі, яка тестує одруження онлайн у Дії.


Про це інформує Дія, пише DailyLviv.com.

Цими вихідними 3 пари уклали офіційний шлюб по відеозвʼязку. Перше подружжя — активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова. Вони випробовували на собі технологію, яка особливо актуальна для пар на відстані.

«Перша у світі пара одружилася в Дії. Це унікальний досвід для всього світу. Ми цифровізували процес одруження, і військові, пари на відстані чи кожен охочий уже скоро зможуть зареєструвати шлюб онлайн. Загалом на бета-тест зареєструвалося 2 500 пар, що вкотре показує: цифровізація вже стала попкультурою. Продовжуємо тестувати шлюб онлайн у Дії, і скоро сервіс буде доступний для кожного українця», — зазначив Михайло Федоров, Віцепремʼєр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.

Тож скоро не доведеться йти до ДРАЦСу, щоб зареєструвати шлюб. Вибираєте вільну дату й час та очікуйте на посилання на справжню церемонію по відеозвʼязку. Цифрове свідоцтво про реєстрацію шлюбу автоматично підтягнеться в Дію. А фізичний документ можете замовити доставкою Укрпошти чи забрати у відділенні. 

Найочікуваніша послуга скоро стане доступною для всіх українців, а поки перші пари вже святкують цифрове одруження. Вітаємо молодят!

Нарешті цифрове весілля — це не з фільмів про майбутнє, а реальність у Дії. Дочекайтеся запуску сервісу та присвячуйте час коханню, а не чергам і папірцям.

Нагадаємо, весільна церемонія відбулася вчора, 23 червня, на Тернопільщині. Про це він особисто повідомив  у Facebook і виставив фото на підтвердження цієї події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів