Міський голова Львова попросив держдепартамент США допомогти в будівництві меморіалу

16:00 3 вересня 2018 р.

  • 0
  • 1032


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий передав Державного департаменту США листа щодо підтримки зведення меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору.

Про це повідомили в понеділок, 3 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з надзвичайним і повноважним послом США в Україні Марі Йованович. Зокрема, розповів про меморіальні заходи до 75-ї річниці ліквідації Львівського ґетто та Янівського концтабору, які днями відбулись у місті. Він також передав послу листа з проханням щодо підтримки будівництва меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору, а також зазначив, що скерує такі ж звернення до росольства та державного департаменту США».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:20 14 липня 2019 р.

На Львівщині відзначили 75-річчя створення УГВР

Щороку в другу неділю липня на території СТОК «Прикарпаття» в селі Сприня в Самбірському районі відбуваються урочистості, присвячені Українській Головній Визвольній Раді.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 441

17:34 10 липня 2019 р.

На Львівщині відзначатимуть 75-ту річницю створення УГВР

У неділю, 14 липня, на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» у селі Сприня в Самбірському районі Львівської області відбудеться відзначення 75-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 603