Міський голова Львова попросив держдепартамент США допомогти в будівництві меморіалу

16:00 3 вересня 2018 р.

  • 0
  • 537


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий передав Державного департаменту США листа щодо підтримки зведення меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору.

Про це повідомили в понеділок, 3 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з надзвичайним і повноважним послом США в Україні Марі Йованович. Зокрема, розповів про меморіальні заходи до 75-ї річниці ліквідації Львівського ґетто та Янівського концтабору, які днями відбулись у місті. Він також передав послу листа з проханням щодо підтримки будівництва меморіалу пам’яті жертв Янівського концтабору, а також зазначив, що скерує такі ж звернення до росольства та державного департаменту США».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 18 вересня 2018 р.

Львівська облрада проголосила 2019-й роком Климентія Шептицького

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА на виконання рішення облради напрацює план заходів із відзначення Року Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 363

11:15 18 вересня 2018 р.

У Львівській міськраді запропонували преміювати істориків

На засіданні депутатської комісії законності, депутатської етики та свободи слова ЛМР розглянули Проект ухвали «Про затвердження програми преміювання авторів кращих проектів в галузі висвітлення історії подій Листопадового Чину та періоду ЗУНР на 2018-2019 років».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 459

ВІДЕОКАНАЛ