Львів’яни вшанували жертв концентраційних таборів

13:10 11 квітня 2018 р.

  • 0
  • 909


Фото: loda.gov.ua

11 квітня відбулися скорботні заходи на території колишнього концентраційного табору для військовополонених «Шталаг-328».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Поминальні заходи щороку відбуваються з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів. Відтак, біля пам’ятного хреста, що розташований в межах комплексу «Цитадель» громадськість  вшанувала пам’ять жертв нацистських концтаборів. В межах заходу запалили лампадки та поклали квіти до меморіального хреста. Окрім того, відбулась поминальна молитва».

Директор департаменту культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало зазначила: «Варто зберігати пам'ять про ці трагічні події, шанувати історію свого народу і своєї держави. Адже в час, коли Україна відстоює свою державність, свою територіальну цілісність, мусимо брати уроки з тих подій, що відбувались в далекі 40-ві роки, аби не допустити їх повторення».

Натомість почесний голова Всеукраїнського Товариства політичних в'язнів і репресованих Петро Франко зауважив: «Часто ми не договорюємо всієї правди про це місце і про те, що тут відбувалося. Тут було знищено більше 140 тисяч людей. До того ж, це були військовополонені різних національностей. Мені було дев’ять років, коли ці всі події відбувалися, і я пам’ятаю як їх, роззброєних, вели вулицями Львова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У прикордонних чергах на Львівщині – 673 автомобілі

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу