Львів’яни вшанували пам'ять Ольги Басараб (відео)

16:11 12 лютого 2014 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Понад півтори сотні співвітчизників зв’язкової УВО прийшли в середу в 90-ті роковини з дня її смерті до могили цієї незламної українки на Янівському цвинтарі.

Зокрема – керівники громадських і молодіжних організацій та представники обласної і міської влади. А розпочалося вшанування пам'яті Ольги Басараб  зі спільної молитви ф проведення чину панахиди, після якої представники депутатського корпусу й виконавчої влади міста та області, а також громадські діячі й молодь поклали квіти до могили зв’язкової УВО. Далі відбулося віче, яке розпочав депутат Львівської обласної ради Андрій Корнат.

У своєму виступі він, зокрема, зазначив: «Ольга Басараб для всіх нас є символом нескореності. На її прикладі ми виховуємо нашу молодь. Жінки завжди були на вістрі боротьби за Україну. Їх немало полягло в цій боротьбі. Сьогодні українське жіноцтво теж в перших рядах борців. Вони поряд з нами на Майдані, вони поряд з нами на Грушевського».

Завершуючи виступ, Андрій Корнат наголосив, що чимало славних синів та дочок українського народу віддали своє життя за Українську державність, але і сьогодні в незалежній державі гинуть люди за Україну. Вшановуючи Ольгу Басараб, присутні також вшанували і сучасних борців, які полягли у боротьбі за Україну.

Про це повідомляє сьогодні, 12 лютого, прес-служба обласної ради.


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

16:59 9 січня 2021 р.

У Львові знищили інформаційну таблицю Степана Федака

Напередодні 160-ліття від дня народження галицького українського громадського діяча, фінансиста, філантропа, адвоката – Степана Федака, яке припадає на 9 січня, вандали знищили інформаційну таблицю, встановлену кілька років тому на будинку визначного галичанина.

Рубрика: Історія

23:19 24 грудня 2020 р.

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія Чернівецької єпархії УГКЦ зі спільної ініціативи парафіян та настоятеля отця Василя Гасинця цього року вперше святкуватиме Різдво Христове за новим стилем – 25 грудня.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу