Львів’яни пом’янули жертв Янівського концтабору

18:05 2 вересня 2018 р.

  • 0
  • 558


Фото: city-adm.lviv.ua

У неділю, 2 вересня, на вулиці Омеляна Ковча в урочищі Піски у Львові відбувся скорботний меморіальний концерт з нагоди 75-ї річниці ліквідації ґетто та Янівського концтабору у Львові.

Про це повідомили в неділю, 2 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Вшанувати та спільно переосмислити страшну і болючу сторінку минулого – історію жертв Янівського концтабору та Львівського ґетто, прийшов міський голова Львова Андрій Садовий, головний рабин Львова та Західної України Мордехай Шломо Болд, числення львівська громада та поважні гості. Заходи в урочищі Піски розпочались зі спільної молитви рабина, опісля якої онуки Яніни Шехелес та Олександра Шварца запалили свічки пам’яті. Також усі охочі в пам’ять про жертв поклали камінці. Далі відбувся меморіальний концерт».  Під час меморіального концерту в урочищі Піски «Ukrainian Festival Orchestra» під керівництвом Івана Остаповича виконав першу та третю частину симфонії №6 «Трагічної» австрійського композитора і диригента Ґустава Малера».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:45 18 вересня 2018 р.

Львівська облрада проголосила 2019-й роком Климентія Шептицького

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА на виконання рішення облради напрацює план заходів із відзначення Року Блаженного Священномученика Климентія Казимира Шептицького.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 363

11:15 18 вересня 2018 р.

У Львівській міськраді запропонували преміювати істориків

На засіданні депутатської комісії законності, депутатської етики та свободи слова ЛМР розглянули Проект ухвали «Про затвердження програми преміювання авторів кращих проектів в галузі висвітлення історії подій Листопадового Чину та періоду ЗУНР на 2018-2019 років».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 459