Львівські музеї вже збирають експонати з євромайданів

14:56 12 грудня 2013 р.


Фото: korrespondent.net

Бо впевнені, що там відбуваються події історичного значення.

Зокрема, збір експонатів на тему Євромайдану розпочав Львівський історичний музей, чий завідувач відділом західноукраїнських земель другої половини XIX - XX століть Надія Максимків повідомила кореспонденту «УНН»:  

«Те, що зараз відбувається на євромайданах – це події історичного значення. Ми як музей історичний маємо фіксувати ці моменти. Тому прийняли лист-звернення до учасників Євромайдану з проханням приносити світлини, заклики, листівки, транспаранти, малюнки, символіку, особливо з Києва та Львова.

Уже є перші надходження до нашого відділу із львівського та київського майданів: власноруч виготовлені плакати, переважно дитячі, прапор Євросоюзу та списки тих, хто мав бажання і виступив на мітингах (колективи шкіл, дитсадків тощо). Зі свого боку музей запрошує учасників львівського Євромайдану безкоштовно оглянути експозиції відділів музею, які відображають боротьбу українського народу за створення української незалежної держави».

dailylviv.com

До теми

16:59 9 січня 2021 р.

У Львові знищили інформаційну таблицю Степана Федака

Напередодні 160-ліття від дня народження галицького українського громадського діяча, фінансиста, філантропа, адвоката – Степана Федака, яке припадає на 9 січня, вандали знищили інформаційну таблицю, встановлену кілька років тому на будинку визначного галичанина.

Рубрика: Історія

23:19 24 грудня 2020 р.

Греко-католики починають святкувати Різдво 25-го грудня

Парафія церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Святого Антонія Чернівецької єпархії УГКЦ зі спільної ініціативи парафіян та настоятеля отця Василя Гасинця цього року вперше святкуватиме Різдво Христове за новим стилем – 25 грудня.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу