Львів прощається з уродженцем Хмельниччини, лейтенантом Олегом Улянчуком

16:59 29 березня 2024 р.

Фото до новини

В Олега Улянчука залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У суботу, 30 березня, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Улянчуком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі. 

Біографічна довідка захисника

Олег Улянчук (25.10.1980-29.10.2023). Уродженець села Денисівка Хмельницької області.

Навчався у Денисівській гімназії, після 9-го класу вступив до Білогірського ліцею імені Івана Олексійовича Ткачука. Здобув освіту в Тернопiльському національному медичному університеті iм. Івана Яковича Горбачевського, закінчив військову кафедру при навчальному закладі.

Займався приватним підприємництвом, у вільний час захоплювався автомобілями та пошуком археологічної спадщини.

Лейтенант. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на Харківщині у лавах 15-го мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Державної прикордонної служби України. За особисту мужність був нагороджений нагрудним знаком «За відвагу в службі».

У Олега Улянчука залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат.

 

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів