Блаженнішого Святослава вписали до Золотої книги

09:27 22 травня 2024 р.

Фото до новини

21 травня 2024 року єпископи Постійного Синоду УГКЦ відвідали міську ратушу Мюнхена.

Під час відвідин очільника УГКЦ, Блаженніший Святослав був вписаний до Золотої книги міста. Цей акт символізує визнання значного внеску УГКЦ у життя Мюнхена та нерозривний зв’язок між Україною та Німеччиною, особливо в час війни.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ, пише DailyLviv.com.

Заступник мера Мюнхена, чия сім’я надала притулок українським біженцям, привітав єпископів УГКЦ від імені всієї міської громади. Він відзначив міцні партнерські стосунки між Мюнхеном та Києвом, які мають статус міст-побратимів, і висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці.

У своєму слові Блаженніший Святослав наголосив на незмінній ролі Української Греко-Католицької Церкви як осередку трансформації українського суспільства. Впродовж століть, коли українці жили на своїй землі, але в чужих державах, УГКЦ залишалася фактично єдиною соціальною структурою, що захищала інтереси простих людей. Після розпаду Радянського Союзу Церква відіграла ключову роль у трансформації пострадянського суспільства на демократичне, зокрема за допомогою освіти. Сьогодні ж, у часи жорстокої війни, Церква як Мати піклується про зранених, але незламних людей України.

Читайте також: Блаженніший Святослав подарував Папі Франциску речі полонених отців і пошкоджену окупантами ікону (фото)

Очільник УГКЦ підкреслив, що Мюнхен відіграв важливу роль у допомозі Україні, надавши гуманітарну допомогу, притулок біженцям та духовну підтримку. «Хвиля солідарності та підтримки звідси докотилася до нас вже в перші дні повномасштабної війни», — сказав Блаженніший Святослав. Він відзначив, що Баварія прийняла чи не найбільше українських біженців з усіх з федеральних земель Німеччини.

«За цю надзвичайно сердечну допомогу від імені нашої Церкви та народу України висловлюємо найглибшу вдячність», — подякував Патріарх УГКЦ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів