Більше 30-ти меморіальних та інформаційних таблиць встановлять у Львові. Кому

17:14 14 травня 2021 р.

Сьогодні, 14 травня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо встановлення інформаційної таблиці історику Ярославу Ісаєвичу, меморіальної таблиці учаснику антитерористичної операції Михайлу Шозді, а також 30 таблиць на фасадах будинків у місті.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Зокрема, розглянувши звернення Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича, погодили встановлення інформаційної таблиці Ярославу Ісаєвичу на фасаді будинку №4 на вул. Козельницькій. А також, з метою увіковічення пам’яті старшого навідника гранатометного взводу механізованого батальйону військової частини А0998, старшого сержанта Шозди Михайла Івановича, кавалера ордена “За мужність“ ІІІ ступеня (посмертно), який загинув від кулі снайпера під час виконання бойових завдань у районі проведення антитерористичної операції, виконавчий комітет погодив встановлення меморіальної таблиці на фасаді будинку № 15 на вул. І. Свєнціцького.

Також, відповідно до рішення «Про встановлення інформаційних таблиць», яке доповідав Павло Богайчик, директор ЛКП «Бюро спадщини», буде встановлено 30 таблиць на будівлях модернізму, в рамках проєкту «100 років модернізму у Львові», який став переможцем конкурсу «Фокус на культуру».


dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу