19 липня на Львівщині перепоховають останки вояків дивізії «Галичина» (програма)

14:22 17 липня 2015 р.


Фото: ltdaily.info

У неділю відбудуться заходи, приурочені до 71-ї річниці бою, який відбувався 13-22 липня 1944 року на території Буського, Бродівського й Золочівського районів між 13-м корпусом 4-ї танкової армії вермахту, до складу якого входила дивізія «Галичина», та радянськими військами 1-го Українського фронту.

Участь у заходах візьмуть представники громадськості, депутати Львівської обласної ради. Програмою заходів із вшанування пам’яті загиблих у Бродівському котлі передбачено:

10.00 – покладання квітів до пам’ятного знаку воякам дивізії «Галичина», молитва (село Ясенів, гора Жбир Бродівського району);

12.00 – покладання квітів до місць поховань вояків дивізії «Галичина» та Червоної армії, молитва (село Підгірці Бродівського району);

13.00 – освячення пам’ятного знаку на місці військового кладовища Червоної армії, молитва (село Зозулі Золочівського району);

14.30– перепоховання віднайдених останків вояків дивізії «Галичина» та Червоної армії, покладання квітів, молитва (село Червоне Золочівського району).

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, на сайті «Український погляд».

dailylviv.com

До теми

12:55 21 листопада 2021 р.

У Львові поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності

День Гідності та Свободи запровадили на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції та Революції Гідності. Українці почали його відзначати у 2014 році.

Рубрика: Історія

14:58 2 листопада 2021 р.

Музейна знахідка: у Шевченківський гай привезуть новий експонат - хату 1920-х років з Полісся

Науковці Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького у прикордонному поліському селі почали маркування конструктивних елементів хати, яку перевезуть до скансенсу.

Рубрика: Історія

14:16 2 листопада 2021 р.

У Львові до 3-тонного пам'ятного знаку словенським воїнам, який виготовили у Словенії, поклали квіти

Сьогодні, 2 листопада, заступник голови місії, повноважний міністр Посольства Республіки Словенія в Україні Блаж Масле спільно з директором департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Романом Шепеляком вшанували пам'ять словенських воїнів.

Рубрика: Історія

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу