Золотовалютні резерви України наблизилися до критичної межі, – експерт

19:35 4 листопада 2013 р.


Фото: all-smi.net

Їх обсяг не перевищує нині $20,5 млрд.

Як інформує сьогодні, 4 листопада, «Gazeta.ua», експерт із фінансових питань, колишній виконувач обов'язків міністра Фінансів Ігор Уманський повідомив наступне:

«Можливості Національного банку штучно стримувати зміни валютного курсу вичерпуються. Резерви скоротилися за 1,5 року у 1,5 раза. У середу ми матиме офіційну інформацію про розмір резервів. Не думаю, що вони значно перевищать 20,5 мільярда доларів».

Ігор Уманський нагадав, що критичним рівнем золотовалютних резервів вважається можливість перекривати ними імпорт протягом трьох місяців, відтак наголосив: «Ми вже впритул підійшли до цієї критичної межі. Наші резерви покривають 3,5 місяця імпорту».

Серед причин стрімкого скорочення золотовалютних резервів, крім політики утримування курсу гривні, фахівець назвав також значні виплати, здійснені минулого місяця Міністерством фінансів та НБУ. «Причому Мінфін виплачував не тільки зовнішні зобов'язання, але і внутрішні», - додав експерт. 

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу