Злодії завдали «Львівській залізниці» неабияких збитків

18:00 5 липня 2017 р.


Фото: dpchas.com.ua

Залізничники нагадали: «Усі кабелі знаходяться під високовольтною напругою, а технологічне обладнання подає струм, що забезпечує рух поїздів і будь яке втручання може коштувати комусь життя».

За підрахунками «Львівській залізниці», вона зазнала з початку року збитків у розмірі два мільйони 220 тисяч 236 гривень. Зокрема, впродовж 2017 року на її об’єктах значно зросла кількість випадків розкраданням та пошкодженням сторонніми особами кабелів залізничної автоматики та зв’язку і технологічного обладнання.

Відтак, «Львівська залізниця» вже встановлює додатково залізобетонні саркофаги для електричних пристроїв і сигналізацію відкриття дверей певних електричних приладів та технологічного обладнання й відеоспостереження на місцях масового втручання в роботу пристроїв. Інформація стосовно перебування сторонніх осіб на колії в оперативному порядку буде передаватися у відділи поліції та воєнізованої охорони.

Залізничники також розробили разом із правоохоронними органами проект обміну інформацією між залізничниками та працівниками поліції і прокуратури. Місцеві органи державної виконавчої влади та Національна поліція вже здійснюють з метою виявлення викраденого обладнання перевірки пунктів приймання металобрухту, де відтепер, зобов’язані повідомляти правоохоронні органи стосовно осіб, які намагались отримати гроші за прилади залізничної автоматики та обладнання. Такий план заходів було розроблено на спільній нараді керівництва Львівської залізниці з правоохоронними органами.

Про це повідомили в прес-центрі «Львівській залізниці», де також нагадали: «Викрадення майна залізниці є небезпечним як для осіб, які здійснюють злочин, так і для пасажирів. Усі кабелі знаходяться під високовольтною напругою, а технологічне обладнання подає струм, що забезпечує рух поїздів і будь яке втручання може коштувати комусь життя».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу