Жидачівський паперовий комбінат відновлює роботу, – ЛОДА

13:22 23 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Працівники паперового комбінату вперше на два роки почали отримувати зарплату.

У Львівській облдержадміністрації запевнили сьогодні, 23 грудня, що на Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновлюють виробництво, й що вперше на два роки, з часу його зупинки, працівники почали отримувати там зарплату. Зокрема, у п’ятницю, 23 грудня, комбінат виплатив аванс за грудень.

Про це розповів керуючий санацією ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» Олександр Рудницький. Він також зазначив: «Згідно із планом санації, затвердженого судом, на підприємстві розпочалась робота з відновлення виробничого процесу. Загалом відновлення виробництва продукції у повному обсязі розрахованого на п’ять місяців. І ми очікуємо, що вже у квітні 2017-го Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат знову запрацює».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також нагадали: «Господарський суд Львівської області ухвалив у серпні 2016 року рішення про введення процедури санації ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат». А у листопаді суд вже виніс рішення про затвердження плану санації комбінату, що дозволить поновити виробничу діяльність та зберегти цілісний майновий комплекс підприємства».

dailylviv.com

До теми

13:43 28 січня 2021 р.

Приватні компанії відмовляють споживачам: не можуть забезпечити ціну, яка була озвучена державою,- голова асоціації

Рішення уряду встановити граничну роздрібну ціну на природний газ для населення на рівні 6,99 гривні за кубічний метр є неринковим і економічно необґрунтованим.

Рубрика: Економіка

11:21 28 січня 2021 р.

Не менше 100 тисяч абонентів - таку планку для облгазів ставить Нацкомісія

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк закликав ухвалити законопроект щодо укрупнення облгазів.

Рубрика: Економіка

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу