Жовква за три роки залучить майже 1 млн євро

11:32 30 березня 2017 р.

У місті буде встановлено два котли у комунальній котельні на вул. Лесі Українки, 5, замінено тепломережу від котельні та повністю реконструйовано дошкільний навчальний заклад №2 «Калинонька».

Про це йшлося на інформаційній зустрічі в рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється»., інформує Жовківська міська рада.

Проект запроваджують у рамках програми «Демонстраційні Проекти - Угода Мерів» завдяки коштам Європейського Союзу. Загальний бюджет проекту 860 тис євро, з яких 688 тис євро – це кошти Європейського Союзу, 172 тис євро – Жовківської міської ради.

Міський голова Жовкви Петро Вихопень розповів про інвестиційний клімат у місті.

- Місто активно працює у сфері залучення інвестицій – приватних, державних та грантів, - зазначив Петро Богданович. – Серед останніх важливе значення має програма «Демонстраційні проекти - Угода мерів», у рамках якої за 3 роки у Жовкву вдасться залучити близько 1 млн.  євро коштів Європейського Союзу.
Мер Жовкви подякував європейським партнерам за надану можливість розвивати місто, а також Львівській облдержадміністрації за допомогу у співфінансуванні.

- Від облдержадміністрації ми відчули не лише моральну, а й фінансову підтримку, адже проект вимагає дофінансування з української сторони. У минулому році ми отримали 2 млн грн. на співфінансування проекту, - додав Петро Вихопень.


- Щоразу, коли я приїжджаю до Жовкви, захоплююсь тим, як місто себе перебудовує, як воно змінюється. Ніколи ніякого успіху не вдається досягнути, якщо громада до цього не буде залучена. У Жовкві це розуміють, - додав експерт Команди підтримки програми Сom-Dep Андрій Кирчів.

Довідка

2017 рік – останній з трьох, на який розрахований проект. Попри це, він буде найбільш плідним, адже відбудеться безпосередньо закінчення втілення у життя задумів, які проект передбачає.

Станом на кінець березня проведено тендер і визначено виконавця робіт з реконструкції садочку №2. Вони розпочнуться вже у квітні і триватимуть до вересня. Також і проведено тендер та визначено генпідрядника на виконання робіт із заміни тепломережі та триває виготовлення проектно-кошторисної документації для котельні.


dailylviv.com

До теми

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу